Rankų darbo, unikalaus, spalvingo dizaino palapinės – vigvamai vaikams. Jauki erdvė, kurioje Jūsų mažyliai kurs naujas istorijas, žais ar skaitys knygeles.

UNIKALUS DIZAINAS

Galime sukurti išskirtinio dizaino vigvamą pagal Jūsų pageidavimus! Viskas ko reikia, tai Jūsų laikas, noras ir fantazija. Visa kita magija pasirūpinsime mes! Susisiekite su mumis telefonu: +370 600 23408 arba el. paštu: info@vigvamai.lt ir papasakosime daugiau apie unikalų vigvamo dizainą, kurį peržiūrai dažniausiai paruošiame per vieną dieną!

VIGVAMO STRUKTŪRA

Vigvamai susideda iš keturių sienų, kurių viena skirta įėjimui į patį vigvamo vidų. Visos sienelės vienodo dydžio, todėl rasti vietos vigvamui bus nesudėtinga. Vienos sienos plotis ~120 cm. Vigvamo aukštis ~170cm, o įėjimo aukštis ~100cm. Vigvamai statomi su 28mm storio mediniais kuolais, kuriuos įsigysite kartu su vigvamo audiniu. Kuolai pakankamai tvirti ir stiprūs, kad išlaikytų aktyvius vaikų žaidimus. Na, o dėl saugumo, kuolų viršūnės yra užapvalintos. Kad Jūsų namuose esančios grindys nebūtų braižomos, kiekvieno vigvamo apatinėse kampų dalyse yra kišenės, į kurias įsimauna mediniai kuolai. Tai apsaugos Jūsų namų grindis ir padės vigvamui būti tvirtesniam.

VIGVAMO AKSESUARAI

Kiekvieną vigvamą galite puošti pagal savo norus. Dažniausiai šios palapinės puošiamos megztomis ar siūtomis dekoracijomis, šviečiančiomis lemputėmis. Esame paruošę specialių aksesuarų, kurie ypatingai derės prie Jūsų vigvamo: rankų darbo medvilninės lemputės, pagalvėlės ir kitos malonios detalės, kurias rasite mūsų e-parduotuvėje.

VIGVAMO STATYMAS / IŠARDYMAS

Sustatymui reikės pirkinio komplekte esančių keturių medinių kuolų, audinio ir pintos virvelės.

  • Vigvamą ištieskite ant žemės ar ant kito lygaus paviršiaus;
  • Vigvamo viršutinėje dalyje rasite keturias skyles, į kurias įstatykite visus keturis kuolus;
  • Jei kuolai vietoje, vigvamą galite pastatyti ant žemės. Svarbu, kad medinių kuolų viršūnės gultų viena ant kitos iš eilės, ratu;
  • Sutvirtinkite vigvamo viršų – paimkite pintą virvelę ir apsukite ją aplink visus keturis medinius kuolus;
  • Pasiruoškite šiltos kakavos, gardžių sausainių ir išmėginkite naująjį vigvamą!

P.S. Norint išardyti vigvamą, visus žingsnius pradėkite daryti nuo kito galo. Tik kakava su sausainiais pasimėgaukite darkart, juk taip smagiau!

P.S.S. Kiekviename komplekte rasite po iliustruotą instrukciją, kuri dar aiškiau paaiškins kaip susidėti savąjį vigvamą.

VIGVAMO PRIEŽIŪRA

Kartais nutinka taip, jog pasaulį betyrinėjantys mažyliai, savąjį vigvamą pagražina uogiene, žemėmis ar kitomis dideliame pasaulyje atrastomis, bet šiek tiek tepančiomis medžiagomis. Tai nėra bėda, nes vigvamo audinį galima skalbti skalbimo mašinoje. Svarbiausia nepamiršti, kad reikia skalbti 30 laipsnių temperatūroje, geriausia, jei skalbiamas būtų be kitų audinių kompanijos. Taip pat rekomenduojame naudoti spalvas surenkančią servetėlę, kurią įsigyti galite didžiuosiuose prekybos centruose.

VIGVAMO TRANSPORTAVIMAS

Dažnai išgirstame klausimą ar galima vigvamus transportuoti į kitą vietą? Į šį klausimą su šypsena atsakome – TAIP! Kiekvienas vigvamas labai lengvai transportuojamas iš namų į sodą ar į kitą norimą vietą, svarbiausia, kad automobilyje būtų pakankamai vietos. Prireikus atlaisvinti kampelį kambaryje, vigvamą lengvai paslėpsite didesnėje spintoje. Kasdieniam vigvamo perkėlimui į kitą vietą užtenka pačią palapinę suskleisti skėčio principu ir tuomet savąją vietą vigvamas ras bet kuriame kampe. Na, o į norimą vietą jį pastatyti visai nesudėtinga, užteks išskleisti ir vigvamas jau bus paruoštas!