Vigvamai.lt – kupini kūrybos namai, kuriuose gimsta spalvingi, rankų darbų vigvamai vaikams! Kelių šeimos narių galvose atsiradusi idėja ir meilė darbui dirbant su tekstile bei medžiu virto realiai apčiuopiamomis palapinėmis, kurios tinka ir patinka vaikams ir jų tėvams. Lietuvoje įsikūrusios meninės dirbtuvėlės atsirado iš noro kurti gražias, jaukias, kokybiškas, praktiškas interjero ir eksterjero detales.

Mūsų tikslas – suteikti Jūsų namams papildomo jaukumo, o Jūsų vaikams dar daugiau laimės svajojant, kuriant ir žaidžiant.

Mūsų motyvacija – šypsena klientų veiduose ir atviros, nuoširdžios padėkos.

Vaikų itin mėgiami vigvamai virsta puikia vieta vaizduotės kupiniems žaidimams, ramiam knygų skaitymui ar tiesiog šeimos poilsiui. Be to, visi vigvamai praktiški ir lengvai transportuojami bei sudedami, todėl spalvingu vigvamu galėsite papuošti savo mažylių šventę tiek patalpoje, tiek gamtoje.

Kiekvienas vigvamas gaminamas rankomis, dėl to yra atidžiai apdirbamas, o aukštos kokybės siuvimo technika užtikrina vigvamų tvirtumą. Vigvamų paviršiui naudojamas patikimas vokiškas audinys, o jo kojoms lietuviška mediena. Visos šios sudedamos dalys mums padeda sukurti nuostabias, mažas žaidimų erdves, skirtas Jūsų vaikams ir jų nuolat augančiai vaizduotei.

Jei norite daugiau informacijos apie vigvamus ir jų kainas, rašykite mums el. paštu: info@vigvamai.lt arba skambinkite telefonu +370 600 23408. Jau paruoštus naudojimui mūsų kuriamus vigvamus taip pat rasite ir internetinėje krautuvėlėje.