PRIVATUMO POLITIKA

Vigvamai.lt gerbia visų vartotojų, kurie apsilankė mūsų puslapyje, privatumą. Todėl užtikriname, kad su visa asmenine informacija elgiamės konfidencialiai. Jūsų informaciją naudosime tik tam, kad Jūsų užsakymas būtų pristatytas lengvai ir greitai. Jeigu norėtume Jūsų informaciją panaudoti kitiems tikslams, tai darytume tik gavę Jūsų asmeninį sutikimą. Vigvamai.lt nepardavinės Jūsų asmeninės informacijos tretiems asmenims ir suteiks šią informaciją tik asmenims, kurie yra atsakingi už Jūsų siuntinio pristatymą.

Vigvamai.lt surinktą informaciją naudoja tik norint savo vartotojams pateikti šias paslaugas:

  • Po Jūsų pateikto užsakymo, Jūsų vardas, elektroninio pašto adresas, namų adresas ir telefonas bus panaudojami išsiųsti siuntinį ir informuoti apie užsakymo statusą.
  • Tam, kad apsipirkimas vigvamai.lt Jums būtų kiek įmanoma patogesnis. Su Jūsų leidimu išsaugotume Jūsų asmeninę informaciją tam, kad savo puslapį galėtume pritaikyti būtent Jums.
  • Mes panaudosime Jūsų elektroninį paštą norėdami Jus informuoti apie pokyčius puslapyje arba apie artėjančius specialius pasiūlymus. Jeigu tai Jūsų nedomina, šios paslaugos galėsite atsisakyti.
  • Po Jūsų užsakymo vigvamai.lt puslapyje, Jūsų asmeninę informaciją išsaugosime saugiame serveryje. Jūs taip pat galite susikurti savo asmeninę paskyrą su slaptažodžiu, kad užsitikrintumėte, jog Jūsų vardas, namų adresas, telefono numeris, elektroninio pašto adresas, siuntų ir apmokėjimų informacija būtų išsaugota. Tokiu būdų Jums daugiau niekada nereikės pateikti šios informacijos darant užsakymą mūsų puslapyje.
  • Jūsų grįžtamasis ryšys prekių aprašymuose, mūsų socialiniuose tinkluose ir elektroniniame pašte bus naudojamas tobulinti mūsų tinklapį Jūsų patogumui.
  • Rašydami atsiliepimą galite palikti savo asmeninę informaciją. Tai mums leis geriau pažinti savo vartotojus ir suprasti jų norus bei nuomones, tačiau mes užtikriname, jog šių nuomonių niekur nepublikuosime be autoriaus sutikimo.

Vigvamai.lt atstovas „Justo Daukšio Individuali veikla“ surinks šią Jūsų informaciją: vardą ir pavardę, telefono numerį, el. pašto adresą, adresą (pristatymo). Taip pat papildomai renkamą informaciją sudaro įmonės / organizacijos / įstaigos pavadinimas, įmonės / organizacijos / įstaigos kodas ir jeigu yra PVM kodas, bei įmonės / organizacijos / įstaigos registracijos adresas.

Šiuos duomenis su Jūsų prašymu tiesiogiai parašant elektroninį laišką mums el. paštu – info@vigvamai.lt ištrinsime.

Vigvamai.lt nepardavinės Jūsų asmeninės informacijos.

Vigvamai.lt nepardavinės Jūsų asmeninės informacijos tretiems asmenims ir ją žinos tik dėl siuntų atsakingi asmenys. Mūsų darbuotojai gerbia Jūsų konfidencialumą ir saugo visą asmeninę informaciją.

SLAPUKAI

Slapukai, tai nedidelis kiekis informacijos, kurią Jūsų naršyklė išsaugos Jūsų kompiuteryje. Vigvamai.lt naudoja slapukus, kad po pasikartojančio vizito atpažintų savo slapukus. Slapukai suteikia mums informaciją apie mūsų paslaugų naudojimą ir apie tai kaip jos turėtų būti patobulintos. Savo naršyklėje galite pakeisti nustatymus taip, jog slapukai lankantis vigvamai.lt puslapyje Jums nebūtų išsaugoti.

Jeigu slapukus norite ištrinti, tai galite padaryti savo naršyklės nustatymuose. Daugiau apie tai galite sužinoti savo naršyklių oficialiuose puslapiuose. Nuorodos su informacija pateiktos žemiau:

Jeigu turite klausimų susijusių su privatumo politika vigvamai.lt puslapyje, susisiekite su mumis.